Nachádzate sa v sekcii Svedectiev. Každý z nás prežíva rôzne životné situácie a počas svojho života nesie so sebou svoj kríž. Ak sa chcete podeliť o momenty kedy Boh zasiahol svojím milosrdenstvom do vášho života, napíšte nám svoje svedectvo a my ho zaradíme do tejto rubriky.

Svojím svedectvom oslávite Pána a vzáde mu aj takto vďaku a zároveň mnohých povzbudíte.

Pre pridanie svedectva kliknite na Pridať svedectvo.

 
Vyplňte prosím požadovaná polia.

Dokáže nemožné

Roky som nemala menštruáciu. V zúfalom stave mi mamka odporučila deviatnik k Sv. Júdovi, ktorý jej už neraz pomohol. (Keď jej povedali, že môjho brata nedonosí jej pomohol, a narodenému zdravému bratovi z vďaky dala meno Tadeáš). Desiaty deň po modlení som dostala svoje dni. Neskutočne som pocítila Boží zásah a ďakujem Sv.Júdovi.

Čítaj viac

Chválenie Boha

Pochválen buď Ježiš Kristus chcem Boha chváliť že na príhovor Sv. pápeža Jána Pavla II, sv. Charbela – mocného Božieho lekára, sv. Júdu Tadeáša a sv. Rity muža zachránil od ťažkej onkologickej operácie, ktorá by mu zmenila život a za sprevádzanie počas celej cesty liečby i za lekárov akých si vybral. ďakujem TI môj Bože

Čítaj viac

Radostne svedectvo

Priatelia, chcem sa s vami podelit o radostne svedectvo ku slave Sv. Tadeasa. Dnes som vdaka jeho prihovoru zlozila zaverecne skusky. A to som sa skoro vobec nestihla ucit. Utiekajte sa k tomuto svatemu, nikdy sa nestalo, zeby dobry Boh skrze neho nevypocul moju prosbu. Vdaka Ti Jezisu, za takychto silnych orodovnikov!

Čítaj viac

Svedectvo

Rada by som aj touto cestou napísala svedectvo o zázračnej pomoci Svätého Tadeáša a Svätej Rity, ako patrónov nemožných vecí. Lekár mi na preventívnej prehliadke našiel na prsníku hrčku. Preľaknutá a vystrašená som odslúžila deviatnik ku cti týchto dvoch slávnych svätých. Kontrolné sono presne na 9. deň deviatnika nepreukázalo žiadne nebezpečenstvo vážnej choroby. Ďakujem z […]

Čítaj viac